Рыбаковка

 

+38 097 389 16 83
+38 066 390 71 09
+38 097 389 16 83

Риболовля в Рибаківці

Риболовля в РибаківціВідпочивати в Рибаківці – це не тільки купатися в морі і засмагати на пляжі, а й отримувати задоволення від риболовлі. Поки ваша сім'я проводить час на пляжі, ви можете зайнятися ловлею риби. Всі снасті для риболовлі можна купити прямо в центрі села в спеціалізованому магазинчику «Все для рибальства».
Хороших рибних місць в околицях Рибаковки досить багато: на морі, на острові Березань, на Березанському лимані і на його прісноводній затоці «Ковш». Ловити рибу можна з берега, містка, човна і з причалу на лимані. У «ковшу» зазвичай ловлять карася і ляща, на морі і лимані кілька видів бичка, ставриду, судака, кефаль, пеленгаса, оселедець і камбалу (глоса). У морі ще попадається акула-катран, сарган, барабуля і луфарь.
Бичок ловиться з ранньої весни і до пізньої осені, але кращий час – це вересень. Наживка на бичка: креветка, черв'як, равлик, мідія, шматочки сирого м'яса і риби.
Ставриду зазвичай ловлять в серпні і вересні, в основному з човна і частіше в морі. Снасті найпростіші – так званий «самодур», так само клює на дрібну рибу атерин (ферина).
Кефаль найкраще ловиться в кінці літа і початку осені, пізно ввечері або рано вранці, коли вона підходить близько до берега. Краща наживка для кефалі морський черв'як, так само використовують шматочки свіжої риби та її тельбухи.
Пеленгас – риба сімейства кефалевих. Ловля його – заняття для терплячих, так як можна кілька годин просидіти з кількома спінінгами і не дочекатися жодної покльовки. А ось якщо пощастить, тоді не пошкодуєте. Витягати пеленгаса вагою в кілька кілограмів - істинний кайф для рибалки. Наживка така ж, як і на кефаль.
Оселедець – до берега підходить на початку осені. Ловлять цю рибу зазвичай з човнів і катерів на «самодур». В якості наживки використовують шматочки дрібної риби.
Судака і акулу-катран ловлять у морі з катера на спінінг з блешнею і на дрібну рибу.
Краща ловля камбали-глоси на морі в листопаді – грудні. Близько до берега вона підходить вночі на піщане дно. Краща наживка для неї – шматочки свіжої риби або морський черв'як. Так само вона не відмовиться від м'яса краба, креветки і шматочка мідії.
Сарган своїм витягнутим тілом нагадує рибу-голку і виростає до 60 см при вазі 150-200 г. У серпні-вересні в тиху погоду підходить до берега. Ловлять цю рибу з човна або берега. В якості наживки використовують свіжу креветку і шматочки свіжої хамси
Луфарь – хижа риба, живе частіше у поверхні води і з'являється біля берега в кінці липня. Для лову її використовують самодур або блешню.
На останок хотілося б нагадати, що вилов риби регулюється законодавством. У певні періоди діє заборона або обмеження на лов деяких видів.