Рыбаковка

 

+38 097 389 16 83
+38 066 390 71 09
+38 097 389 16 83

Курорт Рибаківка

РыбаковкаКурорт Рибаківка розташований в екологічно чистому районі Миколаївської області України, на березі Чорного моря та Березанського лиману.
З берега відкривається мальовничий вид на легендарний острів Березань. У 18-ти км - Кінбурнська коса.
В курортній зоні Рибаківки розташоване унікальне грязе-сольове озеро Солонець-Тузли. Грязi в озері володіють сильними лікувальними властивостями. Уздовж берега моря простягнулась широка смуга соснового лісу. Завдяки поєднанню моря, степу, солоного озера і хвойного лісу повітря в зоні відпочинку надає благотворний вплив на органи дихання, серцево-судинну і нервову системи.
У зонах відпочинку Рибаківки і Лугового налічується близько сотні баз відпочинку, пансіонатів та дитячо-оздоровчих центрів. До послуг відпочиваючих — магазини, ресторани, бари, кафе і дискотеки, ігрові зали, більярдні клуби, луна-парк, водні атракціони на пляжі.
На ринку в достатку представлені фрукти, овочі та інші дари природи. Працюють пошта, відділення Ощадбанку, пункти обміну валюти.
З автобусної станції слідують рейсові автобуси в Одесу і Миколаїв. Тут організовуються одноденні екскурсії в Миколаїв, Одесу і в аквапарк Коблево.
А також є морські прогулянки до острова Березань з відвідуванням могили лейтенанта Шмідта, найдавнішого грецького поселення, руїн турецької фортеці.
Для любителів риболовлі є прекрасні місця, як на морі, так і на Березанському лимані.
Завдяки розумним цінам, курорт Рибаківка на Чорному морі є оптимальним з точки зору показника "ціна - якість" місцем, як для дитячого і сімейного відпочинку, так і для молоді. В приватному секторі селища здаються недорогі кімнати для любителів спокійного сімейного відпочинку.