Рибаківка

 

+38 097 389 16 83
+38 066 390 71 09
+38 097 389 16 83

Рибаківка — курорт на Чорному морі

РыбаковкаРибаківка чорноморський курорт, розташований в Березанському районі Миколаївської області, на північному узбережжі Чорного моря між Тилігульським і Березанським лиманами, на відстані до райцентру - 35 км, до Миколаєва - 74 км, до Одеси - 60 км, до Очакова по морю - 12 км . У 4-ох км від берега знаходиться легендарний острів Березань.
У зоні відпочинку Рибаківка розташоване унікальне грязе-сольове озеро Солонець-Тузли. У Рибаківську сільраду входять також села Лугове та Глибоке.
Рибаківка заснована як турецьке поселення Гасан-Кале в середині XVIII століття, пізніше називалася Аджіяск (мис Аджіяск) до 1948 року. На рубежі 50-х - 60-х років минулого століття в курортній зоні розпочалося масове зведення пансіонатів і баз відпочинку, яких сьогодні налічується близько сотні.
В даний час в Рибаківці, крім курорту, працюють радгосп «Прикордонник» і рибколгосп «Лейтенанта Шмідта». Також є середня школа, дитячий садок, клуб, лікарня, пошта, відділення «Ощадбанку», багато різних магазинів. Багато жителів займаються народною творчістю.
Для віруючих православних християн є красивий храм Св. Миколая. Також є для віруючих протестантських християн церква Євангельських християн-баптистів.
У Рибаківці розташована прикордонна застава, єдина в Березанському районі.